Pravidelný program

 

 

Program Mateřského centra Žirafa v červnu

Milí rodiče, milé děti. V červnu s námi můžete oslavit Den dětí a užít si venku zábavné dopoledne, vydat se s námi na výlet kolem Hartského potoka či do zoo, nebo využít kadeřnických služeb. Vždy v úterý a v pátek dopoledne pro vás bude otevřena volná herna. Veškeré aktivity budou podléhat aktuálním epidemiologickým opatřením, včetně maximálního počtu osob na akci. Nutnost negativního covid testu, nebo potvrzení o očkování, nebo potvrzení o prodělání tohoto onemocnění a případné další podrobnosti si upřesníme vždy před konáním konkrétní akce dle aktuálně platných nařízení. Další informace o akcích naleznete na našem Facebooku. 

Těšíme se na shledanou. Tým MC Žirafa.

 

Volná herna:

Úterý          9:00 – 12:00  

Pátek          9:00 – 12:00        

Vstupné nově 50 Kč

 

1. 6. Den dětí se Žirafkou

Užijte si s dětmi společný čas plný zábavy a oslavte s nimi den, který patří jen a jen jim. Setkáme se v úterý 1. 6. v 9:00 v parku Schulzovy sady, kde budou pro děti na několika stanovištích nachystané zábavné aktivity, hry i vyrábění. Výběr činností bude rozmanitý
a každý si najde, co má rád a co ho baví. V případě zájmu vás prosíme o rezervaci na tel. 773 292 033 nebo na Messenger. V tento den nebude otevřená volná herna.

 

9. 6. Výlet kolem Hartského potoka

Vydejte se s námi na výlet kolem Hartského potoka. Okruh naučné stezky začíná u brány nemocnice a měří necelé 2 km. Cesta je vhodnější spíše pro terénní kočárky. Sejdeme se ve středu 9. 6. v 9:30 u autobusové zastávky nemocnice. Doprava vlastní. Předpokládaná doba návratu do místa, odkud vyjdeme 11:30 – 12:00. Při nepříznivém počasí (dešti) se výlet nekoná. V případě zájmu vás prosíme o rezervaci na tel. 773 292 033 nebo na Messenger.

 

15. 6. Dopoledne volná herna + odpoledne kadeřnice pro děti

V úterý 15. 6. bude dopoledne klasicky otevřena od 9:00 do 12:00 volná herna, odpoledne se mateřské centrum promění od 16:00 v kadeřnictví a budete mít možnost nechat sebe i své děti ostříhat. Máte-li o kadeřnické služby zájem, prosíme vás o rezervaci na tel. 773 292 033 nebo na Messenger.

 

23. 6. Výlet do zoo

Ve středu 23. 6. se bude konat výlet do zoo. Sejdeme se v 9:00 před vchodem zoo a dovnitř půjdeme společně. Kdo má např. permanentku, může na nás počkat v areálu. Až se děti dostatečně vyběhají a vyřádí na lanovém hradě, vydáme se tam, kam nás nohy ponesou a kde se bude dětem líbit. Nebudeme se snažit stihnout toho vidět co nejvíc, ale užít si s dětmi pohodové dopoledne s nádechem Afriky. Při nepříznivém počasí (dešti) se výlet nekoná. V případě zájmu vás prosíme o rezervaci na tel. 773 292 033 nebo Messenger.

 

 

Ještě nás čekají další zajímavé akce. Více informací naleznete zde.

 

Kontakty a bližší informace:  email: info@mc-zirafa.cz, www.mc-zirafa.cz, tel.: 773 292 033, MC Žirafa, náměstí T. G. Masaryka 2 (vpravo vedle Infocentra), Dvůr Králové n. L