Aktuality

 

Vítáme Vás na našich stránkách!

Najdete nás i na Facebooku

 

 

Program Mateřského centra Žirafa v květnu

 

DUBNOVÝ ONLINE BAZÁREK

POKRAČUJE I V MĚSÍCI KVĚTNU 

 NABÍDKU NAJDETE NA NAŠEM FACEBOOKU

 

DĚTSKÝ DEN
Na úterý 1. 6. připadá Mezinárodní den dětí. Oslavit ho můžete se Žirafkou v Schulzových sadech, kde pro vás budeme mít přichystáno několik stanovišť s pestrou škálou nejrůznějších úkolů, tvořivých činností a her. Těšit se můžete například na malování kamínků, lovení rybiček, hledání pokládků, pohybové aktivity i na koníky, na kterých se děti budou moci povozit.  Malý okruh bude za 30 Kč, větší za 50 Kč.
Moc doufáme, že nám bude přát počasí!
Těšíme se na viděnou v úterý 1. 6. od 9:00 do 12:00 v parku Schulzovy sady ve Dvoře Králové nad Labem.

 

DO ŽIRAFKY BEZ REGISTRACE
Od pondělí 17. 5. se ve vnitřních prostorách může sejít až 10 osob. Chcete-li navštívit naši volnou hernu, nemusíte se již předem registrovat. Pro dospělé stále platí negativní covid test (případně potvrzení o očkování, nebo potvrzení o prodělání onemocnění) a respirátor. Volná herna bude otevřená v úterý a v pátek od 9:00 do 12:00. Těšíme se na viděnou.

 

VOLNÁ HERNA
Milí rodiče, milé děti, přicházíme s dobrou zprávou - po dlouhé pauze vás můžeme pozvat do Žirafky! Máme z toho velkou radost a nabízíme vám vždy v úterý a v pátek možnost využití volné herny.
Na základě pokynů z Ministerstva zdravotnictví mohou být ve vnitřních prostorách max. 3 osoby (1 dospělý + dítě do 3 let = 1 osoba, dítě nad 3 roky se počítá jako samostatná osoba).
- Prosíme vás o nahlášení předem na tel. 724 562 827, nebo na Messenger.
- Dospělé prosíme o potvrzení o negativním antigenním testu na covid (ne starší než 72 hodin, zdarma bez nutnosti objednání např. zde https://www.vividus-east.cz/.../testovani-pro-verejnost.../), nebo potvrzení o dokončeném očkování, nebo potvrzení od lékaře o prodělání onemocnění covid-19 (max. 90 dní od diagnózy).
- Dospělé prosíme, aby měli respirátor.
Těšíme se na vás!

 

Program Mateřského centra Žirafa v červnu

Milí rodiče, milé děti. V červnu s námi můžete oslavit Den dětí a užít si venku zábavné dopoledne, vydat se s námi na výlet kolem Hartského potoka či do zoo, nebo využít kadeřnických služeb. Vždy v úterý a v pátek dopoledne pro vás bude otevřena volná herna. Veškeré aktivity budou podléhat aktuálním epidemiologickým opatřením, včetně maximálního počtu osob na akci. Nutnost negativního covid testu, nebo potvrzení o očkování, nebo potvrzení o prodělání tohoto onemocnění a případné další podrobnosti si upřesníme vždy před konáním konkrétní akce dle aktuálně platných nařízení. Další informace o akcích naleznete na našem Facebooku. 

Těšíme se na shledanou. Tým MC Žirafa.

 

Volná herna:

Úterý          9:00 – 12:00  

Pátek          9:00 – 12:00        

Vstupné nově 50 Kč

 

1. 6. Den dětí se Žirafkou

Užijte si s dětmi společný čas plný zábavy a oslavte s nimi den, který patří jen a jen jim. Setkáme se v úterý 1. 6. v 9:00 v parku Schulzovy sady, kde budou pro děti na několika stanovištích nachystané zábavné aktivity, hry i vyrábění. Výběr činností bude rozmanitý
a každý si najde, co má rád a co ho baví. V případě zájmu vás prosíme o rezervaci na tel. 773 292 033 nebo na Messenger. V tento den nebude otevřená volná herna.

 

9. 6. Výlet kolem Hartského potoka

Vydejte se s námi na výlet kolem Hartského potoka. Okruh naučné stezky začíná u brány nemocnice a měří necelé 2 km. Cesta je vhodnější spíše pro terénní kočárky. Sejdeme se ve středu 9. 6. v 9:30 u autobusové zastávky nemocnice. Doprava vlastní. Předpokládaná doba návratu do místa, odkud vyjdeme 11:30 – 12:00. Při nepříznivém počasí (dešti) se výlet nekoná. V případě zájmu vás prosíme o rezervaci na tel. 773 292 033 nebo na Messenger.

 

15. 6. Dopoledne volná herna + odpoledne kadeřnice pro děti

V úterý 15. 6. bude dopoledne klasicky otevřena od 9:00 do 12:00 volná herna, odpoledne se mateřské centrum promění od 16:00 v kadeřnictví a budete mít možnost nechat sebe i své děti ostříhat. Máte-li o kadeřnické služby zájem, prosíme vás o rezervaci na tel. 773 292 033 nebo na Messenger.

 

23. 6. Výlet do zoo

Ve středu 23. 6. se bude konat výlet do zoo. Sejdeme se v 9:00 před vchodem zoo a dovnitř půjdeme společně. Kdo má např. permanentku, může na nás počkat v areálu. Až se děti dostatečně vyběhají a vyřádí na lanovém hradě, vydáme se tam, kam nás nohy ponesou a kde se bude dětem líbit. Nebudeme se snažit stihnout toho vidět co nejvíc, ale užít si s dětmi pohodové dopoledne s nádechem Afriky. Při nepříznivém počasí (dešti) se výlet nekoná. V případě zájmu vás prosíme o rezervaci na tel. 773 292 033 nebo Messenger.

 

ZDE se můžete podívat, co pro Vás v celém tomto roce chystáme. Uvedené akce jsou pouze předběžným nástinem, o přesných termínech Vás budeme včas informovat.

 

Kolektiv maminek MC Žirafa

 

 

MC Žirafa hledá lektorku/lektora cvičení pro děti zaměřující se na jógu či relaxační techniky. Pokud máte nadšení do práce s předškolními dětmi a měli byste zájem s námi pravidelně spolupracovat, neváhejte nás kontaktovat (na FB, nebo na tel. 773 292 033).

 

 

 

Prosíme maminky, které by se chtěly aktivně podílet na chodu našeho centra, aby se nám ozvaly (na e-mail info@mc-zirafa.cz, na Messenger, nebo tel. 773 292 033).

Rády využijeme jakýchkoli zkušeností a ochoty pomoci.

Děkujeme a těšíme se na naši spolupráci :)

 

CVIČENÍ PRO ŽENY PLÁNUJÍCÍ TĚHOTENSTVÍ, TĚHOTNÉ A MAMINKY PO PORODU

Více info zde 
- každé pondělí od 17 do 18 hodin 
- tělocvična Mateřského centra KAROlínka, Školní 13, Trutnov
- přihlášky Mgr. Jana Bartoňová, tel. 606 171 014, email janka.bartonova@centrum.cz

MC Žirafa
MC Žirafa

Podporují nás

Město Dvůr Králové nad Labem
Město Dvůr Králové nad Labem

Tesco - Nadace rozvoje občanské společnosti
Tesco - Nadace rozvoje občanské společnosti

Podporují nás

Krajský úřad Královéhradeckého kraje
Krajský úřad Královéhradeckého kraje

Podporují nás

Děkujeme za podporu obchodnímu řetězci Tesco. Za finance z projektu Tesco byly do MC Žirafa pořízeny nové koberce a úložné prostory.
Děkujeme za podporu obchodnímu řetězci Tesco. Za finance z projektu Tesco byly do MC Žirafa pořízeny nové koberce a úložné prostory.